Франція розпочала Євро-2024 з перемоги над Австрією

Франція перемогла Австрію на Євро-2024

Національна збірна Франції з футболу здобула перемогу над збірною Австрії в першому турі групового етапу чемпіонату Європи. Команда Франції перемогла з рахунком 0:1.

Впродовж матчу, австрійці мали можливість вийти вперед, але не змогли забити гол після виходу один на один з голкіпером Майком Меньяном.

На перерві, Франція вже мала перевагу в одну гол. На 38-й хвилині матчу, Кіліан Мбаппе прорвався у штрафний майданчик і забив гол після центрування, коли м'яч відбився від захисника австрійців Максимільяна Вобера.

У другому таймі, Мбаппе також міг забити ще один гол. Проте його удар пролетів поруч зі стійкою воріт.

Ця перемога дозволила Франції наздогнати лідерів групи D - Нідерланди, які також виграли перший матч проти Польщі.

У наступному турі, 21 червня, Франція зіграє з Нідерландами, а Польща зустрінеться з Австрією.

Варто згадати, що збірна України з футболу також поступилася своєму першому супернику, збірній Румунії, у першому матчі на Євро-2024.

У відкритому матчі турніру, збірна Німеччини отримала розгромну перемогу над Шотландією з рахунком 5:1.