Google вбудувала в Android систему раннього оповіщення про землетруси

Сучасні технології здатні передбачити початок землетрусу задовго до його початку.

Вирішити проблему відсутності системи раннього оповіщення зголосилася Google. “Корпорація добра” запропонувала об’єднати датчики смартфонів в міні-сейсмометри, повідомляючи про майбутні поштовхи на будь-якому кінці планети, пише видання INKORR.com

Вже кілька років в Каліфорнії працює система раннього оповіщення про швидку появу землетрусів. Нова ініціатива Google не передбачає установку сейсмометрів, замість цього в мобільну ОС Android вбудували Earthquake Alerts System, яка використовує датчики смартфонів, щоб попередити про майбутній землетрус. Повідомляється, що апарати будуть працювати в тандемі з системою машинного навчання: це дозволить більш точно передбачати можливість підземних поштовхів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  В Китаї тестують 6G-Інтернет

Щоб уникнути розсилки неправдивої інформації при перших ознаках землетрусу, Google буде порівнювати отримані дані з усіма доступними смартфонами в регіоні і тільки після цього повідомляти жителям про сейсмічну активність. Спочатку система запрацює на території штату Каліфорнія. Про те, коли вона стане доступна в інших штатах і країнах, не повідомляється.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: