Samsung презентував перший гнучкий смартфон Fold

20 лютого у Сан-Франциско південнокорейський виробник електроніки Samsung провів презентацію нових смартфонів, серед яких був перший у світі смартфон Galaxy Fold, який можна скласти

Смартфон згинається і може трансформуватися в планшет.

Президент і головний виконавчий директор Samsung Донг Джин Ко під час презентації заявив, що випуск моделі Galaxy Fold доводить, що розвиток смартфонів ще не закінчено, а інновації в цій сфері можливі.

У розгорнутому стані екран представляє єдину поверхню. При цьому пристрій дозволяє тримати відкритими до трьох активних додатків одночасно для роботи, для ігор або публікації контенту.

Galaxy Fold оснащений першим у світі безрамковим екраном Infinity Flex Display з діагоналлю 7,3 дюйма, який можна згинати. У нього 12 Гб оперативної і 256 Гб, 512 Гб або 1 Тб вбудованої пам'яті у різних комплектаціях.

Крім того, пристрій оснащений шістьма камерами: одна фронтальна на пристрої при складеному вигляді, три основні камери на задній панелі і дві фронтальні камери у телефоні в розкладеному вигляді. Їх розширення варіюється від 8 до 16 Мп.

Продажі Samsung Fold розпочнуться з квітня, його вартість буде близько $1980. 

 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

156