Україна здобула вольову перемогу над Мальтою і вийшла на друге місце в групі

Українська збірна з футболу 17 жовтня здобула перемогу над Мальтою з рахунком 3:1 в восьмому турі групи C відбірного турніру Євро-2024.

Після чотирьох перемог, однієї нічиєї та двох поразок, Україна піднялася на друге місце в групі, що є дуже обнадійливим результатом.

Збірна має 13 набраних очок.

Мальта несподівано відкрила рахунок на 12-й хвилині. Однак українці змогли переломити ситуацію ще до перерви, завдяки голу з пенальті Артема Довбика.

У другому таймі Україна продовжила свою домінанту, в то час як Мальта намагалася знайти свої шанси у контратаках. Остаточний рахунок був встановлений Михайлом Мудриком, який вразив ворота здалеку, пройшовши фланг.

Також в рамках цього ігрового дня, італійська збірна програла Англії з рахунком 1:3, що дозволило британцям гарантувати собі вихід на чемпіонат Європи.

Кваліфікація на Євро-2024 завершиться для України вирішальним поєдинком проти Італії 20 листопада.