ЗНО-2017: Реєстрація, дати та нововведення

6 лютого 2017 року в Україні почалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. Зареєструватися можна на порталі testportal.gov.ua до 17 березня цього року.

На учасників ЗНО чекають деякі нововведення. Після реєстрації кожному абітурієнту треба створити так звану реєстраційну картку - самому онлайн, у школі чи за допомогою спеціаліста в УЦОЯО. В заявку необхідно внести паспортні дані, список обраних предметів для оцінювання, адресу. Окрім того, за необхідності в заявку вносять дані про мову іспитів (якщо вона не українська) та особливі потреби абітурієнта з вадами слуху чи зору. Заповнену заявку роздруковують і додають два фото 3 на 4 см.

Для подачі документів до заявки слід додати ксерокопію першого розвороту паспорта, довідку з навчального закладу (для студентів ПТУ) та копію атестата, якщо абітурієнт уже закінчив школу. За школярів ці документи відправить школа. Стан обробки документів можна буде відстежити за номером реєстраційної картки. Підтвердження реєстрації приходить у школу або ж за вказаною адресою.

У кожного абітурієнта, що успішно пройшов реєстрацію, з'явиться власна сторінка на сайті УЦОЯО, де можна буде моніторити дати екзаменів, а також їхні результати.

Також, у випадках, коли диплом потрібний терміново, а вчитись немає часу та можливості - радимо скористатись послугами, які дозволяються купить диплом вуза. Особливість послуги: Ви самі можете вибрати якого Вузу потрібний диплом. Диплом буде офіційним

Що ж до дат проведення ЗНО, перші тести відбдуться 23 травня - українська література та мова. Через два дні складатимуть німецьку, французьку, іспанську, 29 травня - англійську мову. Математика стартує 31 травня, 2 червня пройде тестування з історії України, 6-го - з російської мови. На 8 червня заплановано біологію, 12-те - географію. Фізику складатимуть 14 червня, а хімію - 16 червня.

Серед нововведень та особливих умов проведення ЗНО буде тестування абітурієнтів з неконтрольованих територій Донбасу. Заявку такі абітурієнти зможуть подати тільки електронною поштою. За особливими умовами передбачили додаткову сесію, реєстрація на яку буде проходити з 3 по 20 травня, а тестування - з 3 до 12 липня.

Окрім того, тести для абітурієнтів з обмеженими можливостями передбачатимуть зошити зі збільшеним шрифтом, людям зі слуховими вадами нададуть додаткові півгодини.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

320