19-річна українка виграла «бронзу» на юніорському Чемпіонаті світу

Українська спортсменка виборола "бронзу" на чемпіонаті світу з лижної акробатики

Четвертого квітня в Італії (Chiesa in Valmalenco) розпочався юніорський чемпіонат світу з лижної акробатики, у якому змагалися 16 дівчат. 19-річна Ангеліна Брикіна стала єдиною представницею від української команди, яка змогла пробитися до фіналів.

У фіналі Ангеліна, як і її конкурентки, виконувала стрибок з двома гвинтами bFF (бек-фул-фул). Отримавши від суддів 78.75 балів, Ангеліна фінішувала на третьому місці - отримала бронзову нагороду.

Ангеліна єдина представниця від української команди, яка змогла пробитися до фіналів. Брикіна здобула для України першу за 11 років медаль на рівні юніорського чемпіонату світу з фристайлу в лижній акробатиці серед жінок.

Окрім Ангеліни, інша українська спортсменка Оксана Яцюк, яка представляє Івано-Франківську область, зайняла 10 місце.

Брикіна - учасниця збірної України з лижної акробатики, яка цього року брала участь в етапах Кубку світу. В лютому, 19-річна спортсменка дебютувала у суперфіналі на етапі в канадському Лак-Бопорті.