Як німці ставляться до загроз нападу з боку Росії: дані опитування

Як німці ставляться до загроз нападу з боку Росії: дані опитування

Населення Німеччини не серйозно стурбоване загрозою нападу Росії на територію НАТО, принаймні протягом десятиліття. Про це свідчить опитування, проведене німецьким агентством преси на замовлення журналу Westfalen-Blatt.

Пересічні громадяни Німеччини, незважаючи на риторику європейських політиків, не вважають напад Росії на країни НАТО ймовірним. За результатами опитування, 36% німців вбачають певний ступінь ймовірності нападу до 2030 року, але майже половина населення (48%) вважає такий сценарій малоймовірним.

15% опитаних не могли дати відповідь на це запитання. Крім того, опитування також показало, що тільки 2% опитаних вважають збройні сили Німеччини готовими до захисту країни, а 39% визнали стан збройних сил незадовільним. У опитуванні взяли участь близько 2,146 німецьких громадян у віці старше 18 років, а проводилося дослідження з 3 по 8 травня.

Зазначимо, що в експериментах Deutsche Welle на запитання "А чи вважаєте ви ймовірним напад Росії на Україну в найближчі два роки?" так відповідали 52% львів'ян та 43% київ'ян та опитані більшістю.

Крім цього, є думка, що свої системи протиповітряної оборони НАТО слід застосувати для захисту західної України. Таку ідею висловили експерти Мюнхенської конференції з безпеки та колишній генерал-лейтенант НАТО. За їхніми словами, це дозволить створити безпечну зону на кордоні й розгрузити українські сили протиповітряної оборони.

Читайте також: