Alyosha і Тарас Тополя відверто розказали про виховання трьох дітей та зіркову кар'єру

Зіркове подружжя Alyosha і Тарас Тополя встигає не тільки будувати кар'єру, але і виховувати трьох дітей — 8-річного Романа, 5-річного Марка і однорічну Марію. 

Свої секрети вони розповіли в програмі "Світське життя".

Підтримка і розуміння є запорукою щасливої родини

За словами фронтмена гурту "Антитіла" успіх виховання дітей полягає в тому, щоб мати поруч партнера, який завжди буде допомагати. У артистів такі є — це вони.

"Різні ситуації складаються, іноді "Тато року" виходить з себе, іноді заходить назад. У нас є певні правила, якщо, наприклад, Олена ставить у кут, або забирає планшет, або карає за щось, то тільки вона має право скасувати покарання, тобто я можу ходити вмовляти її, бути комунікатором", — зізнався Тарас Тополя.

Справлятися з трьома чоловіками в оселі співачці Alyosha часом буває нелегко. Особливо, з молодшими Романом і Марком. Олена зізнається, що хлопці дуже пустотливі.

"Ми спеціально в дитячій залишили нефарбовані стіни, а коли вони підростуть, тоді зробимо красиві стіни. Зараз же вони пописані, помазані й так далі. У маркерах, в якихось наклейках, на них відпрацьовують удари, все що завгодно. Навіть є вм'ятини у стінах", — розповіла артистка.

Alyosha і Тарас Тополя недавно відсвяткували 11-ту річницю відносин 

Виховуючи трьох дітей у шлюбі складно приділяти час одне одному, тому навіть кілька днів на самоті запам'ятовуються надовго.

"Я люблю її та люблю наших дітей, і сам факт того, що ми спланували цю спецоперацію на 3 дні без дітей, тільки ми вдвох, це вже дуже класно. Ми були до того на Кіпрі майже 3 тижні, але відпочинок був специфічний, тому що з нами було троє дітей", — поділилася пара.