Потап відверто про залицяльників Насті Каменських, стосунки та майбутніх дітей

Продюсер та виконавець Потап зізнався, як боровся з залицяльниками Насті Каменських. Він говорить, що доводилося завойовувати увагу коханої. Зараз вони щасливі і мріють про дітей. Потап дав відверте інтерв'ю про своє особисте життя і розкрив секрети взаємин з Настею Каменських.

Вже як три роки репер і співачка щасливі в шлюбі, але пара довго приховувала почуття від публіки. В інтерв'ю програмі "ЖВЛ" Олексій зізнався, що одного разу стеження папараці набридла йому, тому він вдався до кардинальних заходів.

"Вони так задовбали нас, що ми двома машинами заблокували папараці. Я заліз на машину, зверху розтоптав їм весь стелю машини. Трохи їх пригальмував! Але приватне життя хотілося б залишити приватним", - згадав артист.

Для того щоб створити нову сім'ю, Потапу довелося кинути колишню та зізнатися самому собі в почуттях до іншої дівчини. Крім цього чоловік боровся за відносини з Каменських, про що вперше розповів. Як виявилося, в конкурентах продюсера були відомі українські особистості, імена яких він не розкрив. За словами зірки, йому потрібно було стати найкращим з усіх них.

"Вона взагалі така дівчина, гарна, що я знаю мінімум 20 супер-зірок, яких я міг би назвати, але мені дуже незручно перед ними, бо у них є дружини, і все інше ... які дуже-дуже хотіли Настю. У будь-якому сенсі. Як жінку, як коханку, як дружину. І щоб стати чоловіком Насті, треба було стати крутіше всіх!" - зізнався він.

Щоб завоювати прихильність коханої, йому доводилося навіть зустрічатися з її шанувальниками.

"Потрібно домагатися свою жінку! З кимось із них я зустрічався! Вони не сказали їй, як шалено вони її люблять! А я сказав!" - підсумував Олексій Потапенко.

Український продюсер вже виховує одного сина, але артист зізнався, що хоче мати ще чотирьох дітей від Насті Каменських.