Світоліна здобула другу перемогу для України в кваліфікації Кубка Біллі Джин Кінг

Українська тенісистка Еліна Світоліна здобула перемогу над Жаклін Крістіан у другому матчі Кубку Біллі Джин Кінг.

Гра тривала 1 годину 38 хвилин і закінчилася з рахунком 6:3, 7:5. Світоліна вийшла вперед 2:0, але потім румунка зрівняла рахунок.

Протягом більшої частини гри тенісистки були впритул одна до одної в рахунку. Але в кінці Світоліна зуміла здобути перемогу. Вона не подала навиліт, зробила одну подвійну помилку і використала шість з 12 брейк-пойнтів.

Кубок Біллі Джин Кінг. Кваліфікаційний раунд, другий матч

Еліна Світоліна (Україна) - Жаклін Крістіан (Румунія) 2:0 (6:3, 7:5)

Рахунок у серії: 2-0 на користь України

Кубок Біллі Джин Кінг

Україна грає проти Румунії у матчевому протистоянні на Кубку Біллі Джин Кінг. Змагання проходять на острові Амелія, штат Флорида, на ґрунтовому покритті. Команда, яка здобуде три перемоги, переможе у фінальному раунді Кубка Біллі Джин Кінг.

Матч розпочався з перемоги Лесі Цуренко над Аною Богдан. Українка виграла у вольовому стилі. Матч тривав 2 години і 4 хвилини. Українка реалізувала 67% брейк-пойнтів, а румунка - 55%.

Україні залишилося здобути ще одну перемогу, щоб перемогти Румунію. Це може зробити Світоліна: вона вийде на корт проти Ани Богдан на другий змагальний день.

Україна - Румунія: розклад матчів

• Субота, 13 квітня. Еліна Світоліна - Ана Богдан
  • Субота, 13 квітня. Леся Цуренко - Жаклін Крістіан
  • Субота, 13 квітня. Людмила Кіченок / Надія Кіченок - Анка Тодоні / Мара Гає

Нагадаємо, українська тенісистка Ангеліна Калініна виграла у третьому колі турніру категорії WTA 1000 у Маямі (США).