Українець Яремчук зіграв перший матч за новий клуб ‒ результати

Український форвард Роман Яремчук зіграв перший матч за іспанський клуб "Валенсія" у сьомому турі Прімери проти "Реал Сосьєдад" (0:1).

Українець вийшов на заміну лише на 74-й хвилині замість форварда Дієго Лопеса. Про це повідомляє Zn.ua.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

На полі українець перебував близько 24 хвилин. За цей час він награв на 0,11 xG (показник очікуваних голів). Яремчук завдав одного удару по воротах, який був неточним. Зробив також 18 дотиків м'яча. Але його одна спроба провести обведення була невдалою.

Український футболіст на полі віддав три точні передачі з п'яти, тобто 60%, виграв дві верхові дуелі з чотирьох, заробив один фол та один раз відібрав м'яч.

До "Валенсії" Роман Яремчук перейшов 1 вересня з "Брюгге" на правах оренди до кінця сезону. Він є вихованцем київського "Динамо", встиг пограти за "Олександрію" та бельгійський "Гент".

Форвард збірної України та бельгійського "Брюгге" Роман Яремчук на правах оренди перейшов до "Валенсії". Орендна угода 27-річного українця розрахована до 30 червня 2024 року.

"Валенсія" у сезоні 2023/24 стартувала з двох перемог в чемпіонаті Іспанії та йде шостою в турнірній таблиці.