Тема дня:

Байден заявив про неможливість зупинити будівництво "Північного потоку-2"

Президент США Джо Байден заявив, що на цьому етапі реалізації проекту "Північний потік-2" немає можливості зупинити його завершення.

Як повідомляє CNN, за словами Байдена, газопровід завершено на 99%, а ідея про те, що можна було щось сказати або зробити, щоб зупинити його, була неможлива, пише видання INKORR.com

"Але у мене, як ви знаєте, були дуже, дуже плідні дискусії з Ангелою Меркель, і вона працює, і з урядом Німеччини з приводу зобов'язання, яке передбачає, що якщо насправді Росія докладе зусиль, щоб навмисно заподіяти шкоду Україні або іншим країнам, вони дадуть відповідь", - додав президент США.

Нагадаємо, США і Німеччина оголосили про домовленості щодо завершення будівництва "Північного потоку-2" і опублікували спільну декларацію щодо підтримки України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  «Агент впливу РПЦ». Нардеп Новинський потрапив на сайт Миротворець

При цьому Україна і Польща також оприлюднили спільну заяву, в якій підкреслили, що будуть працювати разом зі своїми союзниками і партнерами над протидією запуску "Північного потоку-2", поки не будуть розроблені рішення для подолання кризи безпеки, пов'язаного з газопроводом.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!