Скільки українців готові голосувати за Зеленського

Якби вибори президента проводили найближчим часом, то Володимира Зеленського підтримали б 27,2% тих, хто має намір голосувати і визначився. Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг".

Далі в рейтингу йдуть Петро Порошенко 14,9%, Юрій Бойко - 10,5%, Юлія Тимошенко 9,7%, Ігор Смешко 6,6%, Євген Мураєв 5,6%, Володимир Гройсман 5,1%.

Зеленський лідирує в 17 областях. У Києві, Тернопільській та Івано-Франківській областях він поділяє першість з Порошенком, у Харківській з Бойком. Лише у Львівській на перше місце виходить Порошенко, Вінницькій Гройсман, Донецькій та Луганській Бойко, пише "Українська правда".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський починає нагадувати "бандерівця" - Мотиль

Серед покоління Незалежності - люди до 30 років - кожен другий з-поміж тих, хто має намір голосувати й визначився, обирає Зеленського. Серед них його результат більш ніж у чотири рази вищий, ніж у Порошенка.

Високий рейтинг у Зеленського серед найменших, які ще не голосують, 16-17 років: понад 50% обирають його загалом і майже 70% з тих, хто б голосував і визначився.

Соціологи опитали телефоном 2 тис. респондентів у всіх областях, крім тимчасово окупованих Росією Криму і районів Донецької та Луганської областей. Помилка репрезентативності дослідження по Україні не більш ніж 1 %, по області не більш як 4%.

Раніше соціологи повідомляли, що більшість громадян вважають Зеленського некомпетентним.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

111