В центрі Луцька терорист зі зброєю та вибухівкою захопив автобус з пасажирами

Чоловік, що захопив автобус з людьми в центрі Луцька, раніше був двічі судимий

Як повідомив заступник міністра МВС Антон Геращенко, в мережі дійсно є книга «Філософія Злочинця» за авторством Максима Плохого (саме так представився правоохоронцям «луцький терорист»). Там описано перебування в місцях позбавлення волі та погляди автора на життя.

Геращенко наводить уривок з книги: «Мене 15 років виправляють, але я не виправився, а скоріше навпаки – я ще більше став тим, ким я є. Чому? Тому, що я справляюся з самим собою і тому не виправляюся іншими».

Дії нападника в подальшому перекваліфікують на тероризм, додав Геращенко.

Чоловік повідомив, що автобус замінований, у нього при собі автоматична зброя і велика кількість вибухівки. Крім того, ще один вибуховий пристрій в іншому місці і може бути приведений у дію дистанційно", - повідомляється в обласній прокуратурі.

В свою чергу терорист висунув свої вимоги:

"Зі мною багато людей, автоматична зброя, гранати, дві бомби, третя в людному місці міста; всі вибухнуть, якщо не буде такого: голови судів (КСУ, ВС), Вищої ради правосуддя, генпрокурор, міністр юстиції, директор кримінально-виконавчої служби, прем'єр, голова Верховної Ради, міністр оборони, голова СБУ, глави церков: Філарет, Єпіфаній, Онуфрій, Шевчук, Ахмед Тамім, протестантської, римо-католицької, а також: Аваков, Порошенко, Ахметов, Коломойський, Пінчук, Медведчук - всі викладають у соцмережі на свої сторінки і в Ютуб відеозвернення з текстом: "Я - П.І.Б ., посада, я - терорист в законі", - написав Плохой.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: