Збірна України з хокею у напруженому матчі поступилася італійцям

Збірна України з хокею завершила свою участь на Меморіалі Шаркозі в Угорщині матчем проти збірної Італії, яка грає у Дивізіоні 1А.

Після напруженого основного часу з рахунком 0:0, Україна не змогла використати свої шанси в овертаймі та в результаті пропустила гол.

Італія, яка має найкращу оборону на турнірі і пропустила всього дві шайби, зуміла зупинити атаки українців, які забили 9 голів за два матчі. Протягом 60 хвилин гри не відбулося жодного голу, а хокей був достатньо рівним. Українцям найкраще вдалися другі 20 хвилин гри, коли вони отримали два великі шанси.

Раніше у турнірі збірна України перемогла Угорщину з рахунком 5:4, але програла Словенії з рахунком 4:5. Усі суперники виступають у Дивізіоні 1А. Наступним завданням для збірної України є підняття до Дивізіону 1А перед Чемпіонатом Світу 2024 року.