Зеленський розповів, де тривають найбільш важкі бої

Президент України Володимир Зеленський звернувся до народу на 648-й день війни. Він сповістив про обстріл Херсона, поділився планами на наступний тиждень і нагадав, що справжня війна відбувається на фронті, а не у соцмережах.

На жаль, сьогодні російські окупанти знову атакували Херсон. Будинки, вулиці, лікарні стали мішенями їх жорстоких ударів. Знаємо про дві загиблих і висловлюємо співчуття їх родинам. Пораненим надано необхідну допомогу.

За один день лише на Херсонщині було більше 20 обстрілів, схожих на терористичні, як по Херсону. Винищеннями зазнали Берислав та села області. Висловлюю подяку рятувальникам ДСНС України, працівникам Національної поліції, які прибирають наслідки обстрілів. Також висловлюю вдячність лікарям, медичному персоналу, які надають допомогу. Не можна не відзначити місцеві органи влади та волонтерів, які не покидають свої міста й громади.

Бої тривають по всьому фронту, особливо жорстокі на Мар'їнському напрямку, Авдіївському та Бахмутському. Але назминаються також південь та Харківщина.

Нехай кожен українець і українка, хто знаходиться в тилу, хто може залишатися вдома, пам'ятають, що битва за долю України триває. Це не боротьба в соцмережах і не політичні суперечки. Ця війна відбувається там, де наші співвітчизники потребують підтримки та конкретних дій, що посилюють нашу країну. Ці дії забезпечують міцність наших позицій і дозволяють нам давати ефективну відповідь на атаки ворога. Висловлюю подяку всім, хто не забуває, що фронт потребує постійної підтримки, і хто працює саме заради цієї підтримки.

Ми готуємося збільшити можливості нашої держави у наступному тижні, особливо в оборонно-промисловому комплексі. Готуємося також отримати нові пакети військової підтримки від наших партнерів. Значна увага буде приділена посиленню нашої протиповітряної оборони.

Ми обов'язково відповімо окупантам на їхні терористичні акти проти наших людей. Наше завдання завжди відповідати на їхні атаки.

Слава Україні!

Нагадаємо, що окупаційна армія Росії атакувала Центральний район Херсона з тимчасово окупованого лівого берега 3 грудня вдень. З початку до 18:00 було зафіксовано дві загиблі особи і семеро поранених.