Євро-2024: Словаччина сенсаційно переграла збірну Бельгії у групі України

У Німеччині продовжується четвертий день фінального турніру Євро-2024. У другому матчі в групі Е збірна Словаччини перемогла команду Бельгії з мінімальним рахунком 1:0, повідомляє Укрінформ.

Автором голу у Франкфурті-на-Майні став Іван Шранц, який відзначився на 7-й хвилині.

Раніше повідомлялося, що в іншому матчі квартету у Мюнхені збірна України поступилася команді Румунії з рахунком 0:3.

Зараз стан групи такий: Румунія - 3 очки, Словаччина - 3, Бельгія - 0, Україна - 0.

У наступному колі, 21 червня, Україна зіграє проти Словаччини в Дюссельдорфі, а 22 червня Бельгія зустрінеться з Румунією в Кельні.

26 червня у заключному турі групового етапу Євро-2024 Словаччина зіграє проти Румунії в Франкфурті-на-Майні, а Україна та Бельгія - в Штутгарті.

Матчі 1/8 фіналу відбудуться з 29 червня до 2 липня, чвертьфінали - 5-6 липня, півфінали - 9-10 липня.

Фінал Євро-2024 відбудеться 14 липня на Олімпійському стадіоні в Берліні.

Нагадаємо, сьогодні, 17 червня, збірна України з футболу програла у першому матчі на Євро-2024 в Німеччині.

Головний тренер збірної України Сергій Ребров прокоментував розгромну поразку нашої команди у матчі з Румунією в рамках першого туру Евро-2024, заявивши, що результат був неочікуваний для всіх. Він підкреслив, що команда буде серйозніше та ретельніше готуватися до наступної гри. Про це Ребров розповів в коментарі Суспільному Спорті.

В іншому матчі-відкритті Євро-2024 збірна Німеччини розгромно перемогла Шотландію з рахунком 5:1.