Містичні історії від українських зірок: Могилевська, Мейхер та Камінська розповіли про таємне (відео)

У новому випуску "Викриття.Післямова" на телеканалі LIVE зірки зізналися про містичні історії з власного життя.

Наталія Могилевська підтвердила, що в її житті не обійшлося без містики, Слава Камінська розказала про аномальні сни, а також глядачі дізналися про те, які сили душили Надію Мейхер.

Народна артистка України Наталія Могилевська не заперечує, що відчуває певні неземні сили:

У моєму житті достатньо містики, якщо можна це так назвати. В дитинстві мені напророчили популярність. А ще я навчаюсь відчувати деякі речі, які трохи тонші за повітря. Часом трапляються цікаві і нічим не пояснювані співпадіння. А ще, наприклад, я знаю, що одну пісню точно написала не я, а мені її надиктували якісь сили, тому що вона була повністю від початку до кінця вигадана за 6 хвилин, так не буває, — відверто зізналася зірка.

Співачці Надії Мейхер наснився сон, в якому її хтось намагався задушити. Навіть після пробудження вона відчувала фізичний біль від потойбічного замаху на її життя.

Співачка Слава Камінська зізналася, що не звертається до астрологів, але ходила до ворожок:

Всі вони кажуть нісенітниці, я сама можу так ворожити". До речі, Слава має певні містичні здібності: "Мені сняться віщі сни з дитинства. Я знала заздалегідь, коли з рейсу прийде мій тато. А ще одного разу мені наснилося, що прийшла посилка з Франції, в мене там тітка живе. Цей сон був з п’ятниці на суботу, а у вихідні пошта не працює. І, уявіть, нам приносять посилку в суботу, тому що не встигли доставити у п’ятницю, — розповіла співачка.

Ведуча шоу Анна Свірідова разом з експертами — телеведучим Валерієм Сараулою, зірковим екстрасенсом та медіумом Максом Гордєєвим, психотерапевтом, психіатром та гіпнотерапевтом Олексієм Шевцовим, шаманом та майстром усвідомлених сновидінь Роланом Хандросом дізнаються, до яких ритуалів звертаються зірки!