Наталка Денисенко розповіла про незвичайне хобі

Українська актриса Наталка Денисенко, яка розповіла про серйозну травму, розповіла про незвичайне хобі.

Акторка Наталія Денисенко зізналася, що її хобі – танці на пілоні на шоу Нового каналу "Діти проти зірок".

Це моя пристрасть! В дитинстві займалась танцями. Мені здавалося, що я танцюю, як богиня. А коли передивилася фотографії у дорослому віці, то зрозуміла, що ні. Така там недолуга (сміється). Я не гнучка від природи. Та через артистизм мені давали сольні партії, – каже вона.

 

Певний час акторка активно займалася фітнесом. Але раптом побачила хореографію у стилі pole dance і вирішила, що хоче спробувати.

Мене вразило, як це гарно і сексуально. Вперше прийшовши на заняття, зрозуміла, що буде надзвичайно важко! Щоб з’явився результат, треба багато працювати. А в мене, на жаль, не виходить регулярно займатися. І я обрала цей стиль танцю як хобі. Вже кілька років хоч раз на тиждень намагаюсь потрапити на тренування. Коли насичений знімальний період, то рідше, звісно, але я дуже стараюся. Найважче даються трюки догори дригом. В момент "вниз головою" я не розумію, що відбувається. Але пишаюся, що навчилася їх робити, – зізнається Денисенко.

Навички у pole dance допомагають і в роботі.

Якось знімалась в серіалі, де моїй героїні треба було працювати офіціанткою у стриптиз-клубі. Режисерка знала про моє захоплення і запропонувала: "Наталко, давай загостримо! Нехай вона буде не офіціанткою, а стриптизеркою. Це буде вау!" І ми справді це зняли, — згадує Наталка.