«Програли на одному рубежі». Юрай Санітра прокоментував чоловічу естафету біатлоністів

Україна зайняла 14-е місце в чоловічій естафеті біатлонного сезону 2023-24, яка відбулася 30 листопада в Естерсунді (Швеція). Команда програла на одному рубежі. Це був коментар тренера Юрая Санітри.

Склад української естафетної четвірки включав Артема Тищенка, Артема Приму, Тараса Лесюка і Антона Дудченка.

Санітра зазначив, що загубили гонку через проблеми Дудченка на стрільбі лежачи. Тренер відзначив, що інші гонщики працювали добре на трасі, проте ще є резерв для поліпшення форми. Українці мали шанс боротися за 7-8 місце, але цього не досягли.

Дудченко заробив три штрафні кола на стрільбі лежачи і фінішував на 14-му місці, не зумівши потрапити в топ-10.

Санітра висловив своє незадоволення швидкістю Прими на гонці, вказавши, що він не виглядає таким, яким хотів би його бачити.

Спринтерська гонка для чоловіків відбудеться 2 грудня, Денис Насико та Богдан Цимбал вже напевно братимуть участь. Четвертий учасник збірної буде визначений вранці 1 грудня.

Перший етап Кубка світу в Естерсунді має такий розклад:

• 1 грудня. 15:45. Спринт - жінки
  • 2 грудня. 15:45. Спринт - чоловіки
  • 3 грудня. 15:00. Гонка переслідування - жінки
  • 3 грудня. 17:00. Гонка переслідування - чоловіки

Нагадаємо, що 29 листопада відбулася жіноча естафета, в якій Україна посіла 12-е місце.