У співачки Alyona Alyona з'явився коханий (фото)

Українська хіп-хоп-виконавиця Alyona Alyona переїхала жити до бойфренда Денису. Але частина її речей залишилася на старій квартирі. Що вона розповідає про коханого, читайте далі.

На сторінці в Instagram співачка поділилася кумедним кадром зі своїм хлопцем. Проте його обличчя дівчина поки що вирішила не показувати підписникам. На світлині вона тримає величезний горщик з квітами, а її бойфренд прикриває себе пакетами. На іншому кадрі Alyona Alyona розгрібає речі у своїй новій кімнаті.

І хоча я вже живу в Дениса, частина моїх речей залишається на старій квартирі. Як цікаво, рік тому я переїхала на вулицю Січових стрільців, як раз в день оголошення карантину в столиці, - написала виконавиця.

Також виконавиця поділилася своїми щирими почуттями до коханої.

"Перший ранок у статусі людини, яка живе зі своїм хлопцем, було дуже приємним і чудовим. Тепер я розумію, чому Денис - це та людина, з якою мені дійсно хочеться жити довго і щасливо. Тепер кожну ночь перед сном я проводжу час зі своєю людиною", - зізналася Аlyona Аyona.

І хоча співачка не вперше зізнається в любові, особу Дениса вона вирішила не показувати. У ЗМІ говорять, що її обранець репер і блогер Денис, який знімає провокаційні кліпи під ніком YOXDEN. Сама Аlyona Аyona поки не підтвердила цей факт.