Верняєв здобув «срібло» чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики

Олег Верняєв – срібний призер чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики

Олімпійський чемпіон 2016 року Олег Верняєв став срібним призером чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики у багатоборстві. Про це інформує Base of Ukrainian sports.

Верняєв, який повернувся до міжнародних змагань минулого року, посів другу позицію за підсумками багатоборства зі сумою 84,031. Чемпіоном Європи став кіпріот Маріос Георгіу.

Українська збірна – найкраща у командній кваліфікації

Українська збірна стала найкращою за підсумками командної кваліфікації зі сумою 253,661. Медалі розіграють наступного вікенду, 28 квітня.

Українські гімнасти також виступатимуть у фіналах окремих вправ.

Українці визначилися зі своїми фіналами

Олег Верняєв виграв кваліфікацію і виступатиме на коні.

Назар Чепурний та Ігор Радівілов показали найкращі результати у опорному стрибку. Ілля Ковтун став восьмим, але не потрапив до фіналу через обмеження у двох спортсменів.

Ковтун переміг у кваліфікації на паралельних брусах та поперечині. Також до фіналу на брусах пробився Чепурний.

Українські гімнасти будуть виступати у чотирьох фіналах, які відбудуться у п'ятницю та суботу.