"Я просто умираю": у Насті Каменских з'явилися проблеми зі здоров'ям

Найсексуальніша діва України, Настя Каменських, на своїй сторінці в Instagram поскаржилася підписникам на серйозні проблеми зі здоров'ям. Українська співачка повідомила, що відправиться на обстеження, бо потрібно з'ясувати причину погіршення її самопочуття якнайшвидше.

Каменських зізналася, що у неї почалася сильна алергічна реакція: на відео видно, як сильно розпухло обличчя. До речі Настя додала, що опухло майже все тіло.

"Мое утро вообще не доброе. У меня проблема. Просто умираю. Я никогда не сталкивалась с этой проблемой. Умираю от аллергии, через которую отекло все тело: лицо, руки, пальцы и глаза. Все постоянно чешется", - поділилася співачка з підписниками.

Як зазначила Каменських, алергія може бути викликана амброзією, яка у великій кількості росте навколо її будинку. У понеділок артистка піде здавати аналізи, щоб з'ясувати точно, що могло дати таку важку алергічну реакцію.

"Я не могу нормально работать, думать и функционировать вообще. В понедельник узнаю, на что у меня аллергия. Это просто невозможно терпеть",  - додала Каменських.

Артистка зізналася, що крім набряклості їй багато неприємностей доставляє сильне свербіння, від якого хочеться все роздряпати.