Збірна України обіграла польський клуб у закритому товариському матчі

Збірна України з футболу здобула перемогу над польською командою "Лехія" у закритому товариському матчі з рахунком 2:0.

Цей поєдинок відбувся перед рішучим матчем з Італією в кваліфікації на Євро-2024 та був підготовчим для України під час міжнародної паузи в листопаді.

Зустріч пройшла у місті Гданськ, у закритому форматі, без присутності журналістів та глядачів, а також без трансляції.

Україна забила два голи у різних таймах матчу. Олександр Піхальонок забив гол у першому таймі, а Єгор Назарина - у другому.

У составі команди "Лехія" зіграли троє українських футболістів: Іван Желізко, Богдан Сарнавський та Максим Хлань.

Матч з Італією відбудеться у німецькому місті Леверкузен у понеділок, 20 листопада. Початок зустрічі о 21:45 за київським часом.

Наразі Україна лідирує у своїй групі, випереджаючи Італію на три очки. Однак суперник має ще один матч, у якому може набрати бали.

Важливо зазначити, що Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) відновив звичний формат заявок національних команд на Євро-2024, дозволяючи привести на турнір 23 гравців кожній збірній.