Збірна України програла другий матч у відборі Євробаскет-2025

Збірна України з баскетболу зазнала другої поразки у кваліфікації на Євробаскет-2025. Українці зіграли проти команди Португалії.

Обидві збірні поступилися у своїх попередніх поєдинках. Португалія програла Ізраїлю, Україна - Словенії.

Українська команда дуже погано розпочала гру, але змогла наздогнати різницю в 15 очків у третій чверті. Але на жаль, українцям не вистачило сили, щоб здобути перемогу у четвертій чверті.

Україна отримала перші очки в матчі, але Португалія вийшла вперед на 10 очок у першій чверті. У другій чверті перевага Португалії збільшилася до 19 очків. Рахунок на перерві був 47:32 на користь Португалії.

У третій чверті Україна наздогнала різницю і вийшла вперед з рахунком 59:58. Однак, в кінці чверті португальці забили 3-очковий кидок, і рахунок став 62:59 на користь них перед останніми 10 хвилинами гри.

Все вирішилося на останній хвилині четвертої чверті. Португалія знову вийшла вперед з рахунком 79:77 за 24 секунди до кінця гри. Остання атака України закінчилася втратою.

Євробаскет-2025, кваліфікація, група A

Україна - Португалія 77:79 (16:26, 16:21, 27:15, 18:17)

Євробаскет-2025: турнірна таблиця, група А

• Словенія - 4 очки (2 матчі)
  • Ізраїль - 3 очки (2)
  • Португалія - 3 очки (2)
  • Україна - 2 очки (2)

Це друга поразка України у кваліфікації на Євробаскет. У попередньому матчі українці програли словенцям. Наступні два відбіркові матчі Україна проведе у листопаді 2024 року.

Як повідомлялося раніше, українських баскетболістів дискваліфікують на 2 роки за відмову грати за збірну без поважної причини.