Збірна України з гандболу програла Бразилії, повторивши свій антирекорд

У зустрічі з Бразилією на чемпіонаті світу-2023 збірна України поступилася з рахунком 20:35. Цей матч був першим для українок у попередньому раунді змагань.

Після 14-річної паузи, українська команда знову потрапила в фінальну частину чемпіонату. Щоб пройти до основного раунду, команді необхідно потрапити до трійки найсильніших команд у своїй групі G після трьох турів.

Перший матч українок відбувся проти бразильянок, які є чвертьфіналістками попереднього турніру. Бразилійки мають великі шанси на другий титул в історії, після того, як виграли золото у 2013 році.

З самого початку зустрічі перевага була на боці бразильянок. Вони отримали перевагу в 10 очок, коли рахунок став 15:5, після серії з дев'яти забитих м'ячів поспіль.

На перерву команди пішли з різницею у 7 голів на користь Бразилії. У другому таймі бразильянки збільшили свою перевагу до 15 очок і забили п'ять м'ячів поспіль.

Найкращими гравцями збірної України стали Тетяна Поляк і Тамара Смбатян, які забили по 4 голи. Серед бразильянок, найбільше м'ячів забили Маріана Кошта і Бруна де Паула - по 7.

ЧС-2023. Попередній раунд. Перший тур

Бразилія - Україна - 35:20 (17:10)

Ця поразка з різницею 15 голів є найбільшою для України з листопада 2021 року. Тоді такий самий рахунок був зафіксований у товариському матчі між Україною та Данією.

Бразилія наразі переважає Україну в очних зустрічах на великих міжнародних турнірах. До цього часу, команди зустрічалися три рази на чемпіонатах світу (одна перемога України) та один раз на Олімпіаді-2004.

Після першого туру, українки опустилися на останнє місце в групі G. Наступний матч у цій групі відбудеться між Іспанією та Казахстаном о 21:30 за київським часом.