"Реал" завдяки дублю Беллінгема вирвав перемогу у "Барселони"

У неділю, 28 жовтня, відбувся 11-й тур чемпіонату Іспанії з футболу, в якому "Барселона" зіграла з "Реалом". Гості з Мадриду здобули вольову перемогу з рахунком 2:1.

У початку матчу каталонці ще у шостій хвилині відкрили рахунок завдяки голу Ілкай Гюндогана, який вибіг на ворота й переграв голкіпера суперників. Однак у другому таймі "Реал" наздогнав "Барселону" за рахунок двох голів Джуда Беллінгема. Спочатку британець на 68-й хвилині зрівняв рахунок, а вже у додатковий час він замкнув передачу від Карвахаля, підправлену Лукою Модричем.

Завдяки цій перемозі "Реал" очолив турнірну таблицю Ла Ліги з 28 очками. "Барселона" знаходиться на третьому місці з 24 очками.

Український "Шахтар" прийняв рішення розірвати контракт з півзахисником Олександром Роспутьком, який утік із аеропорту перед поверненням з виїзного поєдинку Юнацької ліги УЄФА. Цю інформацію підтвердили представники донецького клубу.