Страйк у Білорусі: бізнес зупинив свою діяльність і долучився до протестів. Затримано більше 500 осіб

Тисячі компаній зупинили свою діяльність, а їх власники приєднались до страйку.

У Білорусі до страйку проти правління президента Олександра Лукашенка приєднався середній бізнес.

Про це 26 жовтня повідомляє Telegram-канал "Білорусь головного мозку", пише видання INKORR.com

Зазначається, що юридичні особи масово надсилають повідомлення про свою підтримку заходів опозиції.

"Тисячі компаній сьогодні не працюють! Саме приватний бізнес приносить до казни значну частину грошей. Тому страйки малого та середнього бізнесу так важливі"- йдеться у повідомленні.

Загальнонаціональний страйк розпочався в Білорусі 26 жовтня. Його оголосила опозиціонерка Світлана Тихановська, яка нині перебуває в Данії. За даними білоруської преси, акції протесту почалися одразу на кількох великих заводах. Чиновники, втім, запевняють: все працює в штатному режимі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  У Слузі народу анонсували ще багато опитувань від Зеленського

Демонстрації проти Лукашенка тривають уже більше двох місяців - після президентських виборів, результати яких, як вважають чимало білорусів, були сфальсифіковані. 

Два тижні тому Тихановська оголосила Лукашенку ультиматум: закликала його піти у відставку до 25-го жовтня. І пригрозила масштабними протестами, блокуванням доріг та бойкотом товарів державних підприємств.

У неділю, коли відведений Лукашенку час збіг, у Мінську відбувся "Марш народного ультиматуму". У ньому взяли участь близько ста тисяч людей. Силовики розігнали демонстрацію, застосувавши світлошумові гранати та гумові кулі. Затримали півтисячі людей. Кілька десятків протестувальників – травмовані.

Нагадаємо, недавно лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська закликала людей не виходити на роботу і навчання від 26 жовтня. 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: