"Чорна магія" в міськраді - у Сумській області чиновниця займалася дивними речами (фото)

У Сумській області чиновницю впіймали на "чорній магії" в міськраді, а крім "чаклунства" жінка працювала у відділі кадрів.

У міськраді міста Ромни розгорівся незвичайний скандал. Одну з працівниць звільнили під приводом звинувачень у чаклунстві. Про це повідомляє ТСН.

Мер Олег Стогній стверджує, що завідувач сектору управління персоналом кілька місяців підсипала під його двері й двері інших колег землю - за цим процесом жінку зняли камери спостереження.

Працівники міськради стверджують, що це "мертва земля", яка була принесена з кладовища. Нібито така земля може накликати нещастя на того, кому її підкинуть.

Однак "потерпілі" працівники міської ради відмовилися коментувати те, що трапилося, крім Стогнія.

"Це була земля і різний мотлох. Я її викликав до себе своїх підлеглих і сказав:" Будь ласка, поясніть нам, що ви робили? ". Сидить, мовчить, очима тільки водить", - говорить мер райцентру.

Скоро після цього "чаклунка" пішла з роботи за власним бажанням. Вона заперечує всі звинувачення у свою адресу й називає відео змонтованим. Нібито новообраний мер домагався її звільнення з моменту вступу на посаду. У підсумку вона не витримала. Після цього у міськраді освятили кабінети.