Лижник зі Швеції зізнався, що відморозив собі статевий орган під час етапу Кубка світу

Калле Халварссон відморозив свій статевий орган під час гонки Кубку світу

Шведський лижник Калле Халварссон розповів про свій неприємний інцидент під час гонки Кубку світу, коли він відморозив свій статевий орган. Ця подія сталася під час мас-старту на 20 км, який проходив у фінській Руці та за температури -18 градусів.

Хоча шведський спортсмен посів лише 18 підсумкове місце, це не зменшило його біль та дискомфорт, який він відчував. Він описав свій досвід як неймовірно болючий та жахливий, та поділився своїми думками про можливі наслідки для свого майбутнього – буде важкувато, якщо такі інциденти повторяться і це може негативно вплинути на його репродуктивну функцію, що вимагає особливої уваги, оскільки у нього буде друга дитина.

Шведський лижник Калле Халварссон

Варто відмітити, що Калле Халварссон – досвідчений спортсмен, який тричі ставав призером Чемпіонатів світу та вигравав 3 індивідуальні етапи Кубку світу.