Нова Зеландія приймає українських біженців

У зв'язку з повномасштабним нападом росії на Україну владою Нової Зеландії було запущено спеціальну візу 2022 року для українських біженців «The 2022 Special Ukraine Visa», що дозволяє новозеландцям українського походження привезти до країни членів своїх сімей, які перебувають в Україні.

Заяви на отримання спеціальної візи 2022 року для українців приймаються протягом 12 місяців, починаючи з 15 березня 2022 року.

Новозеландці українського походження мають можливість спонсорувати членів своїх сімей в Україні для подання заяви на отримання нової тимчасової візи для безперешкодного перебування на території Нової Зеландії.

Громадяни, які претендують на тимчасову евакуацію до Нової Зеландії, повинні були проживати в Україні станом на січень 2022 року, мати гарне здоров'я і не мати судимості.

Члени сім'ї, що відповідають критеріям, у Новій Зеландії можуть виступати спонсорами своїх:

  • батьків;
  • дідусів та бабусь;
  • братів та сестер;
  • повнолітніх дітей.

Кожен із цих людей може бути включений до заяви на отримання візи своїх цивільних чи офіційних дружин та чоловіків, а також дітей, які перебувають під їхньою опікою.

Знайти роботу за кордоном допоможуть на сайті layboard.com

Щоб мати право виступати як спонсор для українця необхідно:

  • проживати у Новій Зеландії на постійній основі;
  • бути громадянином Нової Зеландії або власником чинної візи категорії резидента;
  • бути народженим в Україні, або мати громадянство України в минулому (або мати дозвіл на проживання в Україні) та підходити за параметрами як спонсора для тимчасової візи.

Подати заявку можна за допомогою форми імміграційної служби Нової Зеландії.

В'їзд із тваринами дозволено. Але з перших днів перебування в Новій Зеландії слід виконати низку умов, на які дається час.