Ольга Цибульська та Ольга Сумська прокоментували скандал

Нещодавно в мережі розгорівся скандал через те, що Netflix у серіалі "Емілі в Парижі" показав киянку вульгарно одягненою злодійкою. Багато хто був обурений тим, що творці серіалу виявили неповагу до українців, стврорюючі негативні стереотипи на екрані.

До обговорення, чи варто засуджувати творців шоу, підключилися навіть українські зірки. Зокрема, свою думку щодо героїні "Емілі в Парижі" висловилися Ольга Сумська та Ольга Цибульська.

У своїй інста-сторізі Ольга Цибульська заявила, що не варто ображатися на творців серіалу. На її думку, це мистецькі вигадки і навряд чи режисери хотіли чимось образити українців. Також співачка зазначила, що стереотипи існують у багатьох фільмах.

Є така штука, як художня вигадка. І персонаж – це, насамперед, конкретний образ, а не узагальнений портрет народу, — сказала Цибульска.

Співачка навела кілька прикладів стереотипів: італійці — завжди мафіозі, індуси — бідні та злиденні, американці набагато тупіші за британців, а французи в самому серіалі "Емілі в Парижі" показані лінивими і вічно фліртуючими.

Ольга Сумська, навпаки, шкодує, що іноземні режисери найчастіше показують українців як негативних персонажів. В інтерв'ю виданню "Сегодня" вона сказала, що це формує негативне уявлення про українок.

Актриса, працюючи за кордоном, часто помічала, що українців не дуже позитивно сприймають, хоч там багато працює нашій молоді. На її думку, змінити стереотипи можна, якщо знімати власне кіно.

Ми маємо конкурентоспроможне кіно знімати, в якому українці процвітали б у всьому, тоді й у світі думка про нас буде іншою, — вважає Ольга Сумська.