ПриватБанк запустив пільгові кредити на купівлю генераторів та сонячних панелей: умови

ПриватБанк запустив пільгові кредити на купівлю генераторів та сонячних панелей: умови

ПриватБанк запускає нову програму кредитування для енергозабезпечення

ПриватБанк відповідає на виклики енергетичної безпеки і пропонує нову програму кредитування для розвитку альтернативних джерел енергії. За допомогою цієї ініціативи банк намагається підтримати бізнес та приватних осіб у придбанні обладнання для автономного енергозабезпечення.

Програма включає широкий спектр обладнання, таке як сонячні панелі, генератори, твердопаливні котли та джерела безперебійного живлення.

Клієнти ПриватБанку можуть отримати кредит на період до 5 років, що дозволяє розподілити витрати на тривалий період часу. Важливою перевагою є відсутність комісії за видачу кредиту та можливість внесення авансу всього 30% від вартості обладнання.

Фінансування здійснюється згідно з умовами державної програми "Доступні кредити 5-7-9%". Заявки на кредит можна подати онлайн на сайті ПриватБанку.

Програма доступна лише для бізнесу, йдеться у відповіді ПриватБанку на запитання українців у коментарях під публікацією у Фейсбуці. Однак, для фізичних осіб ПриватБанк пропонує послугу "Оплата частинами".

Представники банку зазначають, що вони розуміють потреби населення та працюють над розширенням можливостей фінансування енергонезалежності для всіх українців.

Читайте також: