«Шахтар» провів перший офіційний матч у 2024 році

Команда "Шахтар" зіграла внічию з "Марселем" - 2:2. "Шахтар" потрапив до плей-оф раунду Ліги Європи, а "Марсель" посів друге місце у групі Ліги Європи. Матч став першим офіційним у 2024 році для "Шахтаря", а "Марсель" вже провів сьомий матч у цьому році. На перерві рахунок був нічийним, але "Марсель" вийшов уперед на 64-й хвилині. Проте "Шахтар" зміг зрівняти рахунок в компенсований час, зафіксувавши нічию - 2:2. Наступний матч відбудеться 22 лютого у Франції.

Ліга Європи. Плей-оф раунд

Шахтар - Марсель 2:2

Голи: Матвієнко, 68, Егіналду, 90+2 - Обамеянг, 64, Ндіайє, 90

Матч-відповідь заплановано на 22 лютого.

Восьми переможців 1/16 фіналу перейдуть до 1/8 фіналу Ліги Європи, де приєднаються до восьми переможців груп. Жеребкування 1/8 фіналу відбудеться 23 лютого. При цьому, команди, які програють, вибувають з єврокубків сезону 2023/24.

Нагадаємо, стадіон "Шахтаря" у Донецьку розпочав свою історію як європейська спортивна арена. Проте після окупації Росією у 2014 році стадіон залишається без глядачів та зазнає занепаду.