СБУ оголосила режим підвищеної готовності в регіонах - не лише на прикордонні

СБУ оголосила режим підвищеної готовності  в регіонах - не лише на прикордонні

Служба безпеки України переведена у режим підвищеної готовності в усіх областях України, не тільки в прикордонних. У більшості областей СБУ проводить масштабні антитерористичні навчання.

«Співробітники СБУ у всіх областях, а не тільки у прикордонних, переведені у режим підвищеної готовності. Посилено контррозвідувальну та оперативно-розшукову складові діяльності Служби», – розповів речник СБУ Артем Дехтяренко

Він додав, що у більшості областей країни СБУ уже проводить чи невдовзі проводитиме масштабні антитерористичні навчання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Рада провалила голосування щодо позбавлення Аксьонова українського громадянства

Раніше Служба безпеки України (СБУ) оголосила в розшук засновника терористичної угруповання «П’ятнашка» на прізвисько «Абхазія», який катував українських військових.

Співробітники контррозвідки СБУ затримали в Донецькій області бойовика, який воював за прокремлівські терористичні організації «Л/ДНР». Затриманий вже дає свідчення.

СБУ в Запоріжжі провела затримання громадянина, який за гроші надавав третім особам «послугу», відправляючи загрози про мінування об’єктів.

Читайте також: