Скільки в середньому заробляє бухгалтер в Україні

Бухгалтер завжди була надійною та досить перспективною професією. Нині головним аргументом, чому варто стати таким професіоналом, скільки заробляє бухгалтер. Адже в окремих випадках можна заробляти і досить багато. 

Нюанси, бухгалтер скільки заробляє, залежать від багатьох факторів. Наприклад, у якій країні працевлаштувався бухгалтер, як багато він працює і які в нього обов'язки. Загалом бухгалтер може заробляти і досить багато. 

Чому варто змінити професію на бухгалтера? 

Перш ніж планувати, скільки можна заробити бухгалтером (на день, на місяць і на рік), варто визначити основні особливості такої зайнятості. Переваги та складнощі роботи дають змогу вирішити не стільки одразу отримує бухгалтер, а наскільки доцільно взагалі навчатися професії. 

бухгалтер скільки заробляє

Переваги роботи бухгалтера:

 1. Стабільність. Робота в бухгалтерії зазвичай надає стабільну зайнятість, оскільки вона є невід'ємною частиною функціонування будь-якого підприємства. Тобто робота буде завжди, навіть у найважчі часи. 

 2. Затребуваність. Бухгалтери завжди затребувані в різних галузях і при будь-яких розмірах компаній. Саме тому бухгалтер зможе знайти роботу.

 3. Бухгалтери можуть працювати в різних галузях, від малого бізнесу до великих корпорацій. Такий діапазон у роботі надає ще більше можливостей.

 4. Професійне зростання. У міру набуття досвіду і, відповідно, зростання кваліфікації, бухгалтери можуть досить швидко просуватися кар'єрними сходами, обіймаючи відповідальніші позиції. Так і зростає зарплата бухгалтера. 

 5. Можливість працювати на фрілансі. Деякі бухгалтери вважають за краще працювати вдома і так створювати свій гнучкий і зручний графік.

Утім, у різних країнах і компаніях є свої переваги та недоліки роботи бухгалтера. 

Скільки заробляє бухгалтер на місяць або на рік в Україні? 

Заробітна плата бухгалтера в Україні може сильно варіюватися залежно від низки факторів:

 • досвід;

 • кваліфікація;

 • регіон або країна;

 • розмір компанії.

У середньому заробітна плата бухгалтера в Україні може становити від 10 000 до 25 000 гривень на місяць. Така зарплата може бути в рази вищою за рахунок бонусів і надбавок. 

Разом з цим в Україні або в будь-якій іншій країні світу заробіток такого професіонала, як бухгалтер, може поліпшити свій фінансовий стан. 

Що безпосередньо впливає на дохід бухгалтера:

 1. Зростання досвіду та збільшення кваліфікації. Більш досвідчені та кваліфіковані бухгалтери зазвичай отримують вищу заробітну плату навіть усередині невеликої компанії. 

 2. Заробітна плата може варіюватися залежно від регіону, де працює бухгалтер. Втім, у разі роботи вдома, регіон не особливо впливає на заробіток бухгалтера. 

 3. Тип компанії. Бухгалтери, які працюють у великих компаніях, часто отримують вищу заробітну плату порівняно з тими, хто працює в малих підприємствах, що досить логічно. 

 4. Освіта. 

На зарплату бухгалтера, як і будь-якого професіонала, впливає і загальна економічна ситуація. Окремо кожна компанія може виставляти свої вимоги та надавати бонуси за роботу бухгалтером.

Скільки в середньому заробляє бухгалтер у різних країнах: кілька фактів для порівняння

Заробітна плата бухгалтера в різних країнах світу може значно варіюватися. На загальні цифри впливає велика кількість чинників. Наприклад, економічна обстановка, рівень інфляції та загальна ситуація на ринку праці. Навіть зіставивши всі ці фактори, дані будуть загальними: точну зарплату може визначити тільки роботодавець. 

скільки заробляє бухгалтер

Приклад заробітних плат бухгалтерів у різних країнах світу:

 1. Середній заробіток бухгалтера в США може варіюватися від 50,000 до 80,000 доларів на рік. Заробіток бухгалтера залежить від багатьох чинників, як-от досвід і кваліфікація. Впливає на зарплату і тип зайнятості компанії. 

 2. У Великій Британії заробітна плата бухгалтера може коливатися від 25,000 до 50,000 фунтів на рік. Що стосується трудової міграції, то працевлаштуватися в Британії дуже важко, навіть якщо у бухгалтера досить висока кваліфікація і великий досвід роботи. 

 3. Середній рівень заробітної плати бухгалтера в Німеччині може бути від 40,000 до 60,000 євро на рік. Як і в усій Європі, бухгалтер, будучи мігрантом, може знайти роботу в Німеччині, але тільки зі знанням німецької або англійської мови. 

 4. У Китаї заробіток бухгалтера може варіюватися від 100,000 до 200,000 юанів на рік. Такий дохід досить непоганий для рівня життя в країні. 

 5. Середня заробітна плата бухгалтера в Бразилії може бути від 50,000 до 80,000 доларів на рік.

У різних країнах світу і різні умови працевлаштування бухгалтерів. Особливо якщо йдеться про державні установи.