Скільки заробляє блогер у Ютубі та за що вони отримують гроші

Блогерство на Ютубі не новинка, проте багато хто досі не знає, скільки заробляє блогер і як блогери заробляють на Ютубі: всі ці нюанси залишаються за кадром.

скільки заробляє ютубер із 10 млн передплатників

Питання, як заробляють блогери на Ютубі, цікаве і тим, хто тільки збирається стати відомою особистістю, адже перше, що варто з'ясувати, на чому заробляють блогери у Ютубі і куди краще спрямовувати свою творчу енергію.

За що отримують гроші блогери у Ютубі?

Отже, на чому заробляють блогери Ютуба: відповісти на це питання не завжди так просто. Адже як блогери заробляють на Ютубі з великою кількістю передплатників і скільки блогери заробляють на ютубі, якщо вони новачки, дві величезні різниці.

Нюанс, на чому заробляють блогери у Ютубі, залежить від країни, з якою працює власник каналу та тематика самого каналу.

скільки заробляє ютубер із 1 млн передплатників

Заробіток блогера на YouTube може сильно змінюватись і залежить від інших факторів, як актуальність тематики та вкладу в рекламу.

Скільки заробляє блогер у Ютубі залежить від його активності та взаємодії з передплатниками. Навіть на запитання, скільки заробляє ютубер із 1 млн підписників, безпосередньо залежить від прямого спілкування з прихильниками.

Скільки заробляє блогер на Ютубі з огляду на такі джерела доходу:

 1. Реклама. Блогери можуть заробляти на рекламі, включаючи показ реклами під час їхнього відео або у вигляді інтегрованих рекламних сегментів. Такий фактор, як реклама, може відповісти на багато питань: і скільки заробляє ютубер із 1000 передплатників та скільки заробляє ютубер із 10 млн підписників.

 2. Партнерські програми. Участь у партнерських програмах YouTube, таких як YouTube Partner Program (YPP), дозволяє блогерам отримувати прибуток від реклами, підписників та переглядів. Від цього фактора залежить, скільки заробляє ютубер (скільки заробляють у Ютубі з різною кількістю передплатників і тематикою каналу).

 3. Спонсорські угоди. Блогери можуть укладати угоди з компаніями та брендами щодо створення контенту, пов'язаного з їхніми продуктами чи послугами. Такі нюанси, скільки заробляє блогер ютуб, не доступні всім користувачам (більше впливає на те, скільки заробляє ютубер з 1 млн передплатників і вище). В іншому, скільки отримують блогери в Ютубі за спонсорською угодою, залежить від старань самого блогера.

 4. Продаж товарів. Деякі блогери, наприклад на 10 млн передплатників, створюють та продають власні продукти, такі як мерчандайз, електронні книги, онлайн-курси та інші товари. Тому на запитання, скільки заробляють у Ютубі, залежить і від можливості добре продавати. Що ще важливо і впливає на те, скільки заробляють у Ютубі блогери, то це якість продукту.

 5. Краудфандінг. Відповідаючи на запитання, скільки заробляє ютубер із 1000 передплатників, слід звернути увагу на ще одну діяльність публічної особи. Блогери можуть використовувати платформи краудфандінгу, такі як Patreon, для отримання фінансової підтримки від своїх фанатів та глядачів. Тоді, скільки заробляє ютубер із 10 млн передплатників, безпосередньо залежатиме від уміння використовувати додаткові платформи. Вже починаючи з 1 млн підписників така можливість у рази зростає.

 6. Платні перегляди. Деякі блогери надають контент з обмеженим доступом за плату.

 7. Таке можна зробити і на 1000 підписників, але з мінімальним прибутком.

Важливо розуміти, що цифри, скільки заробляють із ютубу, не завжди стабільні. Іноді вони заробляють скільки можна, а іноді скільки заробляють Ютуб блогер залежить від його бізнес-стратегії.

На чому та як заробляє блогер на Ютубі?

 на чому заробляють блогери у ютубі

Головним чинником чому блогери заробляють визначення суми, досвід.

Хто і як заробляє:

 1. Новачки можуть починати з невеликих сум, наприклад, кілька сотень доларів на місяць. Поступово залежно від вкладених зусиль сума може значно зрости.

 2. Блогер з невеликим досвідом. Такий блогер із стійкою аудиторією може заробляти від кількох тисяч до десятків тисяч доларів на місяць. Вперше він виходить на постійний дохід щомісяця.

 3. Топові блогери. Популярні блогери можуть заробляти значні суми, іноді досягаючи мільйонів доларів на рік.

Ці цифри дуже різняться, і заробіток залежить від якості контенту, активності аудиторії і стратегії монетизації блогера.

Як заробити на Ютубі?

як блогери заробляють на ютубі

Для того щоб почати заробляти на YouTube, блогерам слід наслідувати кілька ключових кроків:

 1. Створювати якісний контент. Створюйте цікавий, унікальний та якісний контент, який зацікавить цільову аудиторію.

 2. Оптимізація каналу. Заповніть повністю профіль каналу, додайте інформацію про себе, логотип та обкладинку. Для покращення видимості використовуйте ключові слова в описах відео та тегах.

 3. Приєднайтесь до YouTube Partner Program (YPP). Для того, щоб заробляти на рекламі, беріть участь у програмі партнерства YouTube. Для підключення до YPP потрібно відповідати умовам, включаючи мінімальну кількість передплатників та переглядів.

 4. Активізація реклами. Увімкніть рекламу у відео через YouTube. Це може включати попередню рекламу, рекламу в середині і банери.

 5. Пошук спонсорів. Шукайте можливості для співпраці з брендами та компаніями для створення спонсорського контенту.

 6. Використання краудфандингу. Розгляньте створення сторінки на краудфандингових платформах, таких як Patreon для отримання фінансової підтримки від своїх глядачів.

 7. Свій продукт. Розвивайте свій бренд та створюйте власні продукти, такі як мерчандайз, електронні книги чи онлайн-курси.

 8. Активність у соціальних мережах. Розширюйте свою аудиторію через соціальні мережі, діліться відео та взаємодійте з підписниками.

 9. Навчання. Слідкуйте за трендами на YouTube, вивчайте аналітику та розвивайтеся, зважаючи на зворотний зв'язок глядачів.

Важливо також дотримуватись правил і політики YouTube, щоб уникнути проблем та зберегти доступ до програми партнерства.

за що отримують гроші блогери у ютубі

Не забувайте, що успіх на YouTube вимагає терпіння та послідовності. Спочатку фокусуйтеся на створенні якісного контенту та розвитку своєї аудиторії.