Скільки заробляє стоматолог та ортодонт у приватній клініці

Професія стоматолога та ортодонта дуже престижна. Професіонал може заробляти чимало. Питання, скільки заробляє стоматолог має багато нюансів. Серед них досвід роботи, спеціалізація та місце роботи.

скільки заробляє стоматолог

Інші нюанси, скільки заробляє ортодонт, залежать і від країни, де фахівець приймає пацієнтів. Їхній вік також впливає на те, скільки заробляє стоматолог у приватній клініці. Саме приватна практика приносить більше заробітку.

Що ще важливо, скільки заробляють ортодонт, який графік роботи. Але головним чинником, що заробляє стоматолог, залишається саме країна та місто.

Скільки заробляє стоматолог у приватній клініці чи в іншій клініці?

Про те, скільки заробляють стоматолог, замислюється кожен студент, який лише навчається. Втім, скільки заробляє ортодонт чи скільки заробляють стоматологи, безпосередньо залежить саме від фахівця.

скільки заробляють стоматолог

Скільки заробляють стоматологи (що впливає на заробіток у середньому на день та на місяць):

 1. Досвід роботи впливає рівень зарплати. Досвідчені стоматологи та ортодонти, як правило, можуть розраховувати на більш високу заробітну плату.

 2. Освіта та кваліфікація. Скільки заробітків безпосередньо залежить від рівня освіти стоматолога. Його бажання постійно вчитися також допоможе заробляти більше.

 3. Спеціальні послуги можуть давати високий дохід. Наприклад, ортодонти, що спеціалізуються на корекції прикусу, можуть мати інші рівні оплати, порівняно із загальними стоматологами.

 4. Регіон. Зарплати можуть відрізнятися залежно від регіону та країни. У деяких місцях стоматологи та ортодонти можуть отримувати вищі заробітні плати через відмінності у вартості життя та попит на їхні послуги.

 5. Тип зайнятості. Власники приватних клінік можуть мати більший прибуток, ніж ті, хто працює найманими співробітниками. Фрілансери та самозайняті також можуть мати більш гнучкий контроль над своїм заробітком.

 6. Пацієнтська база. Кількість пацієнтів та їхня можливість оплачувати послуги також впливають на дохід стоматолога чи ортодонта.

Ці фактори в сукупності визначають, скільки стоматолог та ортодонт може заробляти. Про те, скільки стоматолог заробляє, говорить і місце роботи (велика або маленька клініка).

Скільки заробляють ортодонти та скільки заробляють стоматологи?

Заробіток стоматологів та ортодонтів у приватних клініках може суттєво змінюватись в залежності від різних факторів, таких як досвід, кваліфікація, репутація, регіон та рівень зайнятості. У державних клініках зарплати у рази нижчі.

Заробітні плати також можуть відрізнятися залежно від того, чи є стоматолог та ортодонт власником приватної клініки чи чи працює найманим співробітником.

Крім того, рівень популярності клініки, клієнтської бази та регіональні фактори можуть впливати на заробіток.

Стоматолог

скільки заробляє ортодонт

Заробітна плата стоматолога може коливатися від середнього до високого рівня, залежно від його спеціалізації (хірургія, терапія, ортопедія тощо), досвіду роботи та пацієнтської бази. У, наприклад, середній річний дохід стоматолога то, можливо у межах 150,000 - 200,000 доларів і більше.

Ортодонт

Ортодонти, що спеціалізуються на корекції прикусу та вирівнюванні зубів, також мають широкий діапазон заробітку. У середній річний дохід ортодонта може бути близько 150,000 - 200,000 доларів і більше.

Заробітки стоматолога та ортодонта у різних країнах?

Заробіток стоматологів у різних країнах може значно відрізнятися через відмінності в економічній ситуації, системі охорони здоров'я, стандартах життя та інших факторів.

скільки заробляють ортодонти

Приблизні середні значення заробітної плати стоматологів у кількох країнах:

 1. У заробітня плата стоматолога може змінюватись, але в середньому вона може становити від 150,000 до 200,000 доларів на рік і більше.

 2. У Канаді стоматологи також можуть заробляти середній дохід у межах 100,000 – 150,000 доларів та вище залежно від досвіду та регіону.

 3. Велика Британія. Середній заробіток стоматолога у Великобританії може змінюватись, але може становити від 40,000 до 100,000 фунтів на рік, залежно від різних факторів.

 4. У Німеччині вести стоматолога може коливатися не більше 50,000 - 100,000 євро на рік і більше. Все залежить від міста.

 5. В Австралії стоматологи можуть заробляти середній дохід від 80 000 до 150 000 доларів і вище.

Рівень заробітної плати також може залежати від спеціалізації, досвіду, бази клієнтів, форми зайнятості (наприклад, своя клініка або найманий співробітник) та інших факторів.

скільки заробляють стоматолог

Головне, на що справді звертають увагу досвід спеціаліста. Він перекриває будь-які недоліки, наприклад погане розташування або високий прайс.