У ДПСУ відповіли, чи перевіряють додаток Резерв+ на кордоні

У ДПСУ відповіли, чи перевіряють додаток Резерв+ на кордоні

Перевірка програми Резерв+ на кордоні: що кажуть прикордонники

Представник Державної прикордонної служби Андрій Демченко розповів, чи перевіряють програму Резерв+ на кордоні.

Як передає "Хвиля", про це він повідомив в ефірі телемарафону.

Так, в Україні вже працює додаток Резерв+ - мобільний додаток для військовозобов'язаних в Україні, через який можна оновити особисті дані.

При цьому Демченко пояснив, що при виїзді за кордон прикордонники не звертають уваги на інформацію з програми "Резерв+", а виключно орієнтуються на дані військового квитка військовозобов'язаного громадянина України.

Резерв+

Знадобитися програма Резерв+ може при перевірці справжності військово-облікового документа.

"Резерв+ виключно для оновлення своїх даних та виключно для громадян, тому що на кордоні співробітники ДПСУ не беруть до уваги цю програму", - сказав спікер.

За словами Демченка, прикордонники перевіряють виключно паперовий військово-обліковий документ із відповідними відмітками. Це стосується тих осіб, у яких ДПСУ додатково почала перевіряти наявність цього документа.

Крім того, він звернув увагу, що ще з березня місяця між Держприкордонслужбою та Міністерством оборони налагоджено інформаційну взаємодію між базами даних.

"Це фактично базою Держприкордонслужби та системою "Оберіг" і за потреби прикордонники можуть її використовувати як додатковий інструмент, щоб перевірити, чи не використовує людина підроблений документ, перевіривши інформацію про цю особу саме в системі "Оберіг", - пояснив Демченко.

Нагадаємо, у Міноборони озвучили, скільки українців оновили дані через "Резерв+". 

Читайте також: