«У політиці у всіх є коханки». Ексдружина впливового «слуги народу» зробила гучні зізнання

Популярна українська ведуча Марина Арістова, яка була учасницею першого сезону шоу "Холостяк", звинуватила свого колишнього чоловіка Юрія Арістова, екснардепа від партії "Слуга народу", у зрадах після повідомлень про їхнє розлучення. Вона розповіла про зміну стосунків між ними, коли він почав займатися політикою, та заявила, що в політиці всі мають коханок. Арістова також розповіла про те, як вона пробачила зраду після того, як її чоловік захворів на коронавірус. Вона також прокоментувала скандальну поїздку чоловіка на Мальдіви, заявивши, що вона не виправдовує його дії, але він виїхав офіційно у відрядження.

Марина Арістова також заявила, що політика зруйнувала їхню родину, і вона не рекомендує цю сферу. Вона наголосила, що не виправдовує дії свого колишнього чоловіка, але вважає, що він не такий страшний, як його роблять. Вона також наголосила, що їхня родина ніколи не була багатою і не має розкішного життя, і вона вважає свою здатність досягати успіху крутою. В заключенні Марина Арістова розповіла, що подала на розлучення після того, як забезпечила себе фінансовою стабільністю, і зазначила, що треба боротися за щастя в житті.

"Мій чоловік дуже змінився, коли пішов у політику. У мене чоловік просто збожеволів. Перший рік він розгрібав, навчався, і ми майже не спілкувалися, а через рік була зрада, бо в політиці - що? У політиці у всіх є коханки. У тебе є коханка - ти молодець. У тебе немає коханки - ти не дуже. Коли я впіймала його на зраді, він мені сказав: 'Та хто ти така, що дозволяєш собі мене критикувати?'"

"Я пробачила, та й коханка ця була недовгий період. Я так зрозуміла, що спіймала на гарячому в перші тижні їхнього спілкування. Потім я два місяці розлучалася, він ще з нею погуляв, потім поїхав до реанімації та кинув її. І я пробачила. Я подумала, що варто спробувати знову, і він реально став більш людяним. Він змінився"

"Це імпульсивна людина, яка якщо щось вирішила, то це зробить. Він сказав, що війна може бути ще 10 років, і я хочу, щоб діти поїхали до океану. Я йому неодноразово говорила, що ці Мальдіви мені не потрібні. Ми багато подорожували за ці 13 років. Мальдіви - це не моя мрія, у війну - ні. Але казати, що бери дітей і їдь на Мальдіви сам - це було дивно б, бо ми родина і все ж таки жили разом"

"Я його не вигороджую, але він не такий страшний, як його намагалися намалювати. Він не вкрав нічого, коли поїхав на Мальдіви! Морально-етичний бік цих Мальдів - г*вно, але якщо брати корупційну історію, то це не корупція. Як до політики він заробляв, так і після. Людина прийшла з бізнесом. Так, він обманув, але він був у відрядженні. Він виїхав офіційно у відрядження"