Україна закриває «Паспортний сервіс» в одній з країн: Міграційна служба назвала причину

Україна закриває «Паспортний сервіс» в одній з країн: Міграційна служба назвала причину

Підрозділ "Паспортного сервісу" припиняє свою діяльність в Турецькій Республіці. Про це повідомила пресслужба Державної міграційної служби України.

У відокремленому підрозділі ДП "Документ" у місті Стамбул триває процес закриття на території Туреччини. В разі виникнення питань, звертайтеся у ДП "Документ" через офіційні ресурси: електронну адресу, вебсайт, контакт-центр, соцмережі: Facebook, Instagram", - зазначили в міграційній службі.

Причиною закриття "Паспортного сервісу" у Стамбулі є завершення експериментального проєкту, в рамках якого він діяв в Туреччині. Про це повідомив речник Державної міграційної служби Гага Кікнадзе у коментарі Укрінформу.

Отримати паспортні послуги громадяни України можуть у закордонних філіях ДП "Документ" в Німеччині, Італії, Словаччині, Іспанії, Чехії та Польщі.

Завершення експериментального проєкту

Нагадаємо, в Україні 10 травня завершилася дія експериментального проєкту щодо одночасного оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Зокрема, до законодавчого врегулювання надання послуг з одночасного оформлення паспортних документів із 11 травня 2024 року оформлення ID-картки та закордонного паспорта буде здійснюватися за загальними правилами.

Кількість іноземців у Туреччині

До слова, за даними Управління управління імміграції МВС Туреччини станом на 31 грудня 2023 року кількість іноземців у Туреччині з посвідкою на проживання становила 1,1 млн осіб. При цьому у 2023 році кількість українців, які перебували в Туреччині на основі дозволу на проживання, зменшилася на понад 10 тис. Про це пише турецьке видання Hurriyet.

Читайте також:

  • Туреччина змінює міграційну політику: які фактори впливають найбільше
  • Турецькі банки масово блокують платежі з Росії

Читайте також: