Збірна України програла Чехії на чемпіонаті світу з гандболу

Жіноча збірна України з гандболу розпочала основний раунд чемпіонату світу з поразки. Українки поступилися команді Чехії з рахунком 23:30. Вперше за 18 років Україна вийшла до основного раунду світової першості з гандболу. На цьому етапі команда зіграє проти Чехії, Нідерландів та Аргентини. Усі матчі основного раунду чемпіонату світу-2023 Україна проводитиме у данському Фредеріксгавні. Перший матч протистояння проти Чехії був важким для "синьо-жовтих". У першому таймі команди мали невелику різницю в рахунку, але чеські гравчині успішніше провели другу половину тайму і виграли перший тайм з різницею в чотири м'ячі. У другому таймі Чехія зберігала перевагу над Україною в рахунку і зуміла виграти з рахунком 30:23. Найрезультативнішою гравчинею матчу в складі України стала центральна Тамара Смбатян з п'ятьма голами. У результаті цього матчу команда Андронова залишилася останньою в групі, а Чехія піднялася на третє місце у турнірній таблиці. До плей-оф чемпіонату світу пройдуть дві найкращі команди групи, а підсумкове місце України в основному раунді залежатиме від заключного матчу проти Аргентини. Нагадаємо, що у стартовому матчі попереднього раунду Україна поступилася бразилійкам з рахунком 20:35.