Збірна України з біатлону провалила жіночий спринт на етапі Кубка світу

Усі учасниці жіночої збірної України з біатлону не змогли пробитися до топ-40 та заробити бали в загальному заліку після спринту на етапі Кубка світу в Естерсунді. Тільки дві українки, Анастасія Меркушина і Христина Дмитренко, змогли увійти в топ-60 та пройти до недільної гонки переслідування.

По-справжньому сенсаційним стало тріо найкращих після спринту. Француженка Лу Жанмонно здобула свою першу особисту перемогу на Кубку світу, обійшла двох норвежок - Каролін Кноттен і Юні Арнеклейв. Для Арнеклейв це вперше, коли вона взлетіла на подіум Кубка світу, ніколи раніше не потрапляючи в топ-10.

У призову п'ятірку також потрапили німкені Франциска Пройсс і Ванесса Фогт, а також ще одна норвежка, Інгрід Тандреволд.

Ось підсумкові результати:

• 1. Лу Жанмонно (Франція) (0+0) 21:04,1
  • 2. Каролін-Оффіґстад Кноттен (Норвегія) (1+0) +8,5
  • 3. Юні Арнеклєйв (Норвегія) (0+1) +17,6...
  • 48. Анастасія Меркушина (Україна) (1+1) +2:08,5
  • 49. Христина Дмитренко (Україна) (0+2) +2:10,2
  • 62. Анна Кривонос (Україна) (1+2) +2:31,4
  • 74. Любов Кип'яченкова (Україна) (3+1) +3:00,1
  • 78. Дар'я Блашко (Україна) (0+1) +3:11,8

Нещодавно відбулася перша естафетна гонка сезону серед жінок, де команда України посіла 12-те місце. У складі української збірної виступили дебютантка Кубка світу Христина Дмитренко, Дар'я Блашко, яка це була перша гонка у сезоні, Анна Кривонос та Ірина Петренко.

Україна також змогла зайняти 14-те місце в чоловічій естафеті Кубка світу з біатлону. Збірна Норвегії, у складі Ендре Стрьомсгейма, Тарьйе Бьо, Йоганнеса Бьо і Ветле Шостада Крістіансена, здобула перемогу в естафетній гонці.