Конкурент YouTube? Instagram запускає додаток IGTV для перегляду довгого вертикального відео

Конкурент YouTube? Instagram запускає додаток IGTV для перегляду довгого вертикального відео

На заході в Сан-Франциско, в якому брали участь багато творців Instagram, соцмережа представила новий сервіс IGTV для перегляду вертикальних відео.

Дивитися ролики на новій відеоплатформі можна буде як в окремому додатку, так і всередині Instagram, повідомляється в офіційному блозі Instagram.

"IGTV відрізняється кількома особливостями. По-перше, він побудований так, як ви насправді використовуєте свій телефон, тому відео - вертикальне і займає повний екран. Крім того, на відміну від Instagram, відеоролики не обмежуються однією хвилиною. Замість цього кожне відео може тривати до години", - пояснюють творці програми.

Відзначається, що сервіс буде в якійсь мірі схожий на телевізор, але замість каналів в ньому будуть акаунти, на які користувачі підписані в соцмережі. Створювати свої канали і викладати відео на платформу зможуть будь-які користувачі через додаток або через сайт. Раніше Instagram ігнорував десктопних користувачів і не дозволяв завантажувати контент через ноутбуки та комп'ютери.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Автомобільні гіганти Volkswagen та Ford об'єднуються

У додатку також будуть розділи, такі як "Для вас", "Підписники", "Популярне" і "Продовжити перегляд". Відео можна буде лайкати, коментувати і пересилати друзям в Direct.

Додаток з'явиться в магазинах Apple і Android в найближчі тижні. Як відзначають журналісти, запуск нового сервісу свідчить про готовність Instagram до суперництва з YouTube.

Instagram також оголосив про досягнення порогу в мільярд активних користувачів на місяць. "Це неймовірно, ми ніколи не думали, що це станеться", - заявив один із засновників сервісу Кевін Сістром. Відзначимо, що у вересні 2017 року Instagram повідомляв про 800 мільйонів користувачів в місяць.

Читайте також: