Росія показала «історичні документи», які Путін передав Карлсону

Президент РФ Володимир Путін передав скановані копії документів під час інтерв'ю телеведучому Такеру Карлсону. Про це повідомляє видання ТАСС. Документи містять листи гетьмана Богдана Хмельницького та інші текстові матеріали про захист українців і росіян від Речі Посполитої та примирення з поляками. Зокрема, Хмельницький просить об'єднання з Росією. Нагадаємо, що в самому інтерв'ю Путін заявив, що Польща винна в нападі Гітлера в 1939 році. Також він вважає, що ФРН керується інтересами колективного Заходу. Російські школярі будуть вивчати це інтерв'ю на уроках.

Подробиці інтерв'ю

У мережі з'явилися скановані копії документів, які президент РФ Володимир Путін передав під час інтерв'ю колишньому ведучому американського телеканалу Fox News Такеру Карлсону. Про це повідомляє проросійське видання ТАСС.

Це надруковані листи нібито гетьмана Війська Запорізького Богдана Хмельницького цареві Олексію Михайловичу про захист від Речі Посполитої,

Переяславський договір
1654 року про становище Малоросійського гетьманства у складі Російської держави, та звернення Хмельницького до польського короля Яна Казимира у 1649 році з умовами примирення.

В

документах
, які мають вигляд сканованих копій з невідомої книги, тексти написані різними мовами. Вони містять дані про нібито спільний захист українців та росіян від Речі Посполитої та примирення Запорізького війська з поляками. В одному з листів Богдан Хмельницький "просить" об'єднання з Росією.

Підтвердити достовірність цих "документів" неможливо, так як відомо, що в Росії функціонували комісії з переписування історії та історичних документів.

Раніше повідомлялося, що Путін під час інтерв'ю передав журналісту Такеру Карлсону документи, що "підтверджують прохання Богдана Хмельницького забрати південні території російських земель під сильну руку московського царя". А протягом самого інтерв'ю Путін постійно розповідав свою версію історичних подій.

Нагадаємо, в інтерв'ю американському пропагандисту Карлсону російський диктатор заявив, що саме Польща винна у нападі Гітлера в 1939 році.

Також Путін у інтерв'ю Карлсону понад 20 разів згадав про Німеччину. Російський диктатор вважає, що влада ФРН керується не національними інтересами, а "інтересами колективного Заходу".

Стало відомо, що російські школярі вивчатимуть на уроках інтерв'ю Путіна Такеру Карлсону.

Читайте також:

  • Головні фейки Путіна в інтерв'ю Такеру Карлсону
  • Путін розкритикував своє інтерв'ю з Карлсоном та назвав того "небезпечною людиною"