Українські спортивні гімнасти здобули три нагороди на етапі Кубка світу

На першому етапі Кубка світу у Каїрі, українські гімнасти здобули три нагороди. Ілля Ковтун посів перше місце на паралельних брусах з сумою 15,600 бала, а друге місце зайняв Олег Верняєв з результатом 15,233 бала. «Бронзову» медаль отримав спортсмен з Колумбії. Назар Чепурний здобув срібло в опорному стрибку з оцінкою 14,899 бала.

Що стосується опорного стрибка, український гімнаст спочатку отримав найвищу оцінку, але після протесту вірменина, його змістили з першої позиції. Таким чином, Назар Чепурний став другим.

У жовтні минулого року, збірна України з гімнастики відібралась на Олімпіаду-2024 у Парижі. Це означає, що Україна матиме повну квоту з п'ятьма гімнастами і буде виступати у командних та індивідуальних змаганнях.

На Чемпіонаті світу з гімнастики за Україну змагалися Ілля Ковтун, Олег Верняєв, Назар Чепурний, Радомир Стельмах і Ігор Радівілов. Пантелій Колодій був запасним спортсменом.