Український біатлоніст увійшов у топ-30 індивідуальної гонки на чемпіонаті світу

У середу, 14 лютого, відбулася чоловіча індивідуальна гонка на чемпіонаті світу з біатлону. В змаганнях брали участь 101 спортсмен. Тренерський штаб збірної України зробив зміну в складі команди, замінивши Дмитра Підручного на Дениса Насика. Участь у запланованих на синглмікст змаганнях Дмитру Підручному було заборонено.

Індивідуальна гонка була важливою для біатлоністів як з точки зору здобуття високих місць, так і для покращення їхнього становища у заліку для участі у масстарті. Четвертий під запас в запланованих гонках був Антон Дудченко, оскільки Дмитро Підручний не міг покращувати свій результат.

Найкращим результатом серед українських біатлоністів став результат Антона Дудченка, який заробив дві штрафні хвилини, але завершив наступні три рубежі без помилок. Він зміг досягти 29-го місця на фініші, що є найкращим результатом серед українців.

Українським спортсменам не вдалося пройти гонку без штрафних хвилин. Артем Прима отримав чотири штрафні хвилини на другій і четвертій стрільбі. Денис Насико та Тарас Лесюк також помилилися чотири рази, але їхні результати були гіршими за Приму.

Першим на фініші фінішував Йоганнес Бьо з Норвегії, який випередив Тарьєя Бьо зі своєї ж команди майже на хвилину. Третє місце зайняв Бенедікт Долль з Німеччини.