Україна продовжує екстрено евакуювати українських громадян з Афганістану

Україна домовилась про евакуацію з аеропорту Кабула ще близько 100 українських громадян та членів їхніх родин, літак вже в дорозі і має прибути до Києва протягом доби. 

Про це повідомила пресслужба Головного управління розвідки Міноборони України.

Зазначається, що до перемовин були залучені МЗС України, Офіс президента, ГУР Міноборони та представники низки країн - Туреччини, Пакистану, Катару. 

"Сьогодні зранку перемовини завершилися успіхом, і цивільний літак вилетів з аеропорту міста Кабул. На борту літака знаходяться близько 100 громадян. Очікується, що літак із евакуйованими особами прибуде до Києва протягом 24 годин. Вкотре Україна продемонструвала свою рішучість у питанні допомоги своїм громадянам за кордоном, а також простягнула руку допомоги громадянам інших країн, які її потребували", - зазначають у повідомленні. 

"Там було всього чотири людини з українським корінням. Всі інші - громадяни афганського походження. Тобто афганці, які жили в Афганістані, але колись і чомусь отримали наше громадянство. Проте якщо вони наші громадяни, то ми зобовязані їх захищати", - говорять українці. 

"Знову везуть до нас мігрантів, яких будуть утримувати за рахунок Держбюджету, тобто податків пересічних українців. Влада цілеспрямовано витісняє українців за кордон та заселяє Україну іноземцями. Це призведе до знищення українського народу", - стверджують у мережі.