"Розпочни власну справу": проєкт для жінок-ВПО набирає обертів

Хто хоче – шукає можливості, хто не хоче – шукає причини. Учасниці проєкту  "Основи підприємництва для жінок-ВПО" щоденно користуються цією мудрістю Сократа, тому без остраху приймають рішення і сміливо навчаються, як відкривати власну справу.

Вже другий рік ЕЛЕОС-Україна за підтримки Посольства Литви в Україні допомагають реалізувати бізнес-проєкти жінок, які були змушені переїхати з тимчасово окупованих територій Криму, Донецької та Луганської областей, а також місцевих мешканок Києва, минулого року Харкова, а цьогоріч Чернівців, пише видання INKORR.com

«Я люблю цей проєкт за те, що він змінює щось на краще в житті конкретних людей, або й цілому суспільстві. Сюди приходять різні жінки з абсолютно різними і шаленими бізнес-ідеями. Це надихає, дає стимул рухатися далі і розуміти, що в нашій країні є люди, які прагнуть творити, розвивати та збагачувати свою державу», - Олена Танасійчук, керівниця проєкту.

Понад 30 майбутніх бізнес-леді подолали перший етап проєкту разом з тренером Богданом Руденко. Пані вчилися долати  страхи та негативні стереотипи щодо спроможності розпочати власну справу. Знайомилися з основами підприємництва, набували нового досвіду, шукали підводні камені, які можуть спіткати їх у бурхливому морі бізнесу. Пробували розробляти маркетингові стратегії, одним словом – грали в бізнес перед тим, як стати повноцінними учасниками важливого процесу.

«Це був потужній brainstorm, від якого я отримала купу задоволення! Також дякую Богданові Руденко – тренеру та  Олені  Танасійчук – керівниці проєкту за чудову роботу та атмосферу дружнього колективу все було на високому рівні» - Ельміра, учасниця проєкту.

Впродовж навчання і, як показав попередній досвід, надалі, учасницям допомагатимуть менторки. Підтримка у вигляді порад, корисних контактів, підказок з власного досвіду – далеко не все, що вже знані бізнес-вумен, можуть дати своїм майбутнім колегам.

«Я завжди говорю учасницям один меседж – це проєкт не про гроші. Це про можливості, про дружбу, підтримку і про мрії, які збуваються. Головне, докласти зусилля. А ми і тренери завжди готові допомогти. Саме тому бізнес-школа для жінок-ВПО сьогодні в Україні набирає обертів. Бо тут панує щирість  і красиві бізнес-мрії», - Сергій Дмитрієв, голова ЕЛЕОС-Україна.

Далі на учасниць чекає психологічний блок. Написання бізнес-планів та їх захист. Але про все це згодом. Головне, не втратити оптимізму та того запалу, який з’явився ще до початку проєкту і набув потужності під час першого етапу. Тож, далі буде… 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

28