Українським біженцям у Німеччині можуть скасувати виплати: як уникнути

Уряд Німеччини розглядає можливість скасування фінансової допомоги українським біженцям, які відмовляються від пропозицій щодо роботи.

За даними Федерального відомства з міграції та біженців, 77% українських біженців, які перебувають у ФРН, планують залишатися в країні протягом наступних двох років. Це свідчить про їхню впевненість у подальшому житті в Німеччині та готовність до інтеграції до місцевого суспільства.

Влада цієї європейської країни хоче стимулювати економічну активність цієї категорії мігрантів, пропонуючи їм роботу. Якщо біженці відмовляються від працевлаштування, їхня соціальна підтримка може бути скорочена або повністю припинена.

Цей захід спрямований не лише на скорочення бюджетних видатків, а й на сприяння інтеграції біженців у німецьке суспільство.

Біженці із України. Фото: depositphotos

Федеральний міністр праці та соціальних справ Хубертус Гейл, спеціальний комісар з питань інтеграції біженців на ринку праці Даніель Терценбах та посол України в Німеччині Олексій Макєєв закликали українських біженців активно шукати роботу.

У спільному зверненні вони наголосили, що працевлаштування є ключем до успішної інтеграції до німецького суспільства, і закликали мігрантів використати свій досвід та знання для підтримки своєї рідної країни у майбутньому.

Українським біженцям надається допомога у пошуку роботи, надаються інформаційні ресурси та консультації щодо складання резюме та проходження співбесід.

Нагадаємо, раніше "Хвиля" розповідала, з якими проблемами стикаються українці під час працевлаштування у Німеччині.